logo

Zamieszkaj przy Promienistej 51

Nowoczesne dwusegmentowe domy, realizowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zlokalizowane w Suchym Lesie przy ul. Promienistej 51.

Termin oddania inwestycji: III kwartał 2024
Zobacz co mówią o nas klienci

Opinie naszych klientów

Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców.
Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!
Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie.
Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy.
Napisz do nas!

Napisz do nas!

Masz pytaniec lub jesteś zainteresowany domem? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami zanim ktoś inny dokona rezerwacji.